Yükleniyor...
Start Ofis | Ofisiniz İçin Herşey


START OFİS | OFİSİNİZ İÇİN HERŞEY

Hakkımızda

Sektörde geçen 20 yıllık tecrübe, deneyim ve bilgi birikimleri ile filizlenen Start Ofis 2017 yılında ticari hayatına başlamıştır. Konusunda uzman satış ve teknik destek ekibimizle tüm ofis ihtiyaçlarınız için hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmekteyiz. Teknolojik gelişmelere hızlı adapte olarak sektördeki başarımızı sürdürmekteyiz. 

Misyonumuz
Uzman ve tecrübeli satış ve teknik destek ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak ofisiniz için tüm ihtiyaçlarınızı hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla karşılamak.

Vizyonumuz

% 100 Müşteri memnuniyeti sağlamak

Farklı bölgelerde şubeler açarak büyümek, gelişmek ve istihdam yaratmak

 

SOSYAL SORUMLULUK

Atık Toner ve Kartuşlar

Kullanımı ve onarımı mümkün olmayan toner ve kartuşları kendi ambalajlarına veya özel vakumlu ambalajlara koyarak atık konteyner içinde biriktiriyoruz. Daha sonra lisanslı ve uzman geri dönüşüm firmasına teslim ederek çevreyi ve dünyamızı koruyoruz. 

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet ve ürünlerimizi mümkün olan en kısa sürede ve ekonomik olarak sizlere ulaştırmaktayız. Sarf malzemeleri sorunlarında birebir değişim garantisi vermekteyiz. İhtiyaç ve sorunların tespiti ile çözüme ulaştırılması süreçlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir yol izlemekteyiz.

 

Start Ofis | Ofisiniz İçin Herşey

  • 12

    Yıllık Tecrübe

  • 900

    Müşteri

  • 8650

    Başarılı Teslimat

Müşteri Yorumları

Bizi seçmeniz için birçok geçerli nedenimiz var.