Yükleniyor...


ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ

Ofisinizde bulunan tüm yazıcı, faks ve fotokopi makineleriniz için arıza durumunda, arızalı cihazlarınızın ofisinizden teslim alınarak teknik servisimize getirilmesi, profesyonel teknik ekibimizin gerekli tetkikleri yaptıktan sonra onarım süresi, maliyeti ve gerekli görürse cihaz değişimi hakkında sizleri bilgilendirmesi ve cihazınızın adresinize teslim edilmesi süreçlerindeki tüm hizmetlerimiz için hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Sadece tamir veya cihaz değişimi için ücret talep etmekteyiz.

Kartuş, toner ve şerit ihtiyaçlarınızı karşılamak için, orjinal veya muadil ürün temin edilerek adresinize teslim edilmesi, kartuş ve toner dolum ihtiyacınız için adresinizden ürünlerinizin alınarak dolum işlemlerinden sonra adresinize teslim edilmesi süreçlerinde geçen tüm servis hizmetlerimiz ücretsizdir. Sadece ürün veya dolum hizmeti bedeli için ücret talep etmekteyiz. 

Ofisinize gerekli olan kırtasiye ürünleri, temizlik ve sarf malzemeleri ihtiyaçlarınızın tedarik ve teslim süreçleri için hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Sadece satın aldığınız ürünün bedelini talep etmekteyiz.

İstanbul dışındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kargo hizmetlerini tamamen ücretsiz sağlamaktayız. 

 

Start Ofis | Ofisiniz İçin Herşey

  • 12

    Yıllık Tecrübe

  • 900

    Müşteri

  • 8650

    Başarılı Teslimat

Müşteri Yorumları

Bizi seçmeniz için birçok geçerli nedenimiz var.